Podkamień koło Brodów

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 506
-> Najnowszy użytkownik: Krystencja

Ostatnio Widziani

harry harry
00:41:55
swietojanski
07:54:25
Maria
1 dzień
krystian krystian
1 dzień
Doppler Doppler
2 dni
kacha
4 dni
Ewamiel
5 dni
StiTad
6 dni
Michal
6 dni
Roman
6 dni

Statystyki

Zdjęć w galerii: 1485
Artykułów: 305
Newsów: 156
Komentarzy: 1180
Postów na forum: 729
Użytkowników: 506

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

11-05-2013 15:04
Dzięki dostępowi do ksiąg udało się rozpoznać nagrobek Małgorzaty Piątkowskiej oraz Jana i Anny Pleszczuk, Wandy Szymborskiej i Antoniny Szmigielskiej.

20-08-2012 13:21
Indeksy uzupełnione zostały o śluby osób o nazwiskach na literę "T" z lat 1785-1942

09-08-2012 16:26
Uzupełniłem o kolejną notkę z gazety artykuł "O Podkamieniu w prasie"

29-07-2012 12:58
Poprawiłem plan cmentarza - szkoda, że nikt nie zwrócił mi uwagi na błędy na tej stronie.

14-06-2012 14:16
Dzień dobry. Mam naimię Serhij. Jestem z Ukrainy. Na tej stronie internetowej w Liście zamordowanych w Podkamieniu w klasztorze osób znalazłem informację o bracie mojego pra-pradziadka Andrzeja Juzwy.

18-03-2012 20:59
Wizualnie poprawiłem plan Podkamienia: http://www.podkam.
..?page_id=9

24-02-2012 18:50
Przybyło kilka wierszy w dziale "Wiersze i proza".

01-03-2010 18:37
Wzorem strony http://www.olejow.
pl
będę zamieszczał genealogie rodów z Podkamienia, (dostęp dla grupy "Genealogia". Aby przynależeć należy wyrazić taka chęć

01-02-2010 23:22
Poprawiłem trochę listę pomordowanych - ułożona została wg miejsca mordu.

31-12-2009 15:14
Pozdrowienia Noworoczne dla użytkowników i gości strony Podkamienia, życzą administratorzy www.olejow.pl www.milno.pl

Ankieta


Pamiętaj - Ty też możesz pomóc!!
Wypełnij i wyślij ankietę dot. pomordowanych.
ANKIETA

Stowarzyszenie


A czy Ty zapisałeś/-aś się już do Stowarzyszenia Kresowego Podkamień?
DEKLARACJA

Ankieta

Indeks ślubów na jakie litery ma zostać opublikowany jako następny?

C-D
C-D
6% [1 głos]

G
G
6% [1 głos]

H
H
6% [1 głos]

I-J
I-J
6% [1 głos]

K
K
11% [2 głosy]

L
L
0% [0 głosów]

O
O
0% [0 głosów]

R
R
17% [3 głosy]

S-Ś
S-Ś
28% [5 głosów]

W
W
22% [4 głosy]

Ogółem głosów: 18
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11/02/2016 10:46

Archiwum ankiet

Identyfikacja


Identyfikacja osób

Genealogia


Genealogia Podkamienia

Księgi metrykalne


Księgi metrykalne

I Kataster


Kataster józefiński

II Kataster


Kataster franciszkański

Ostatnie artykuły

Ostatnie komentarze

Top komentatorzy

Ostatnie zdjęcia

Najczęściej

Najczęściej oglądane:
Liczba obejrzeń: 6,957
Figurka na nagrobku
Liczba obejrzeń: 6,920
Wielki Kamień
Najczęściej komentowane:
Liczba komentarzy: 11
Ułani
Liczba komentarzy: 9
Wieża 20
Najczęściej oceniane:
Liczba ocen: 4
Średnia: 5.00
Na tle pomnika
Liczba ocen: 3
Średnia: 5.00
Klasztor

Newsletter

Aby móc otrzymywać e-maile z Podkamień koło Brodów musisz się zarejestrować.

Warto tam zajrzeć

!Cmentarz w Podkamieniu

Indeks nazwisk
Zdjęcia nagrobków i poszczególne dane dostępne są tylko dla osób zarejestrowanych.

Mapa - tutaj jest mapa z przypuszczalnym położeniem nagrobka na cmentarzu. Cały czas pracujemy nad tym - jeśli chcesz coś poprawić, możesz wysłać do mnie ten plik z naniesionymi na czerwono zmianami./Przy tworzeniu planu skorzystałem ze wzoru nadesłanego przez Ariadnę./
Jeśli chcesz zapalić znicz na wybranym grobie wystarczy, że w komentarzach wpiszesz któryś z tych znaków: [*] lub (*) lub {*}. Możesz też wybrać znicz w tzw "buźkach" pod komentarzami.


Nazwisko i imię Sektor/Nr na planie
A
Albus Joanna V/032
Albus Katarzyna V/031
Albus Maria V/032
Albus Onufry V/030
Artech Ewgenia W przygotowaniu
Artech Irena W przygotowaniu
Artech Joanna W przygotowaniu
Artech Józefa W przygotowaniu
Artech Łuka W przygotowaniu
Artech Petro W przygotowaniu
B
Bachtik Agnieszka W przygotowaniu
Bachtik Józef W przygotowaniu
Bachtik Józef W przygotowaniu
Baczewiczówna Anna Bronisława IV/040
Bajewicz Hipolit VI
Bajewicz Julian VI
Bajewicz Rozalia V
Bakaj Josip IV/138
Bakaj Maria IV/169
Bakaj Olga IV/137
Bakaj Stepan IV/169
Bałuj [...] VI
Bałujew Andrij W przygotowaniu
Bałujew Apolonia W przygotowaniu
Bałujew Ewgenia IV/245
Bałujew Josyp IV/246
Bałujew Maria W przygotowaniu
Barecka Maria W przygotowaniu
Barecka Paraskowia W przygotowaniu
Barecki Dominik W przygotowaniu
Barszczewska Anna W przygotowaniu
Barszczewska Iwanna IV/230
Barszczewska Maria W przygotowaniu
Barszczewska Michalina I/109
Barszczewska Tekla W przygotowaniu
Barszczewski Filip W przygotowaniu
Barszczewski Jan W przygotowaniu
Barszczewski Josip W przygotowaniu
Barszczewski Michał W przygotowaniu
Barszczewski Stanisław W przygotowaniu
Barszczewski Teodor W przygotowaniu
Barszczewski Wasyl IV/214
Batoryna [...] I/120
Batoryna An[...] W przygotowaniu
Batoryna Antoni I/036
Batoryna Iwan I/037
Batoryna Jewgienia I/119
Batoryna Maria I/038
Batoryna Michajło W przygotowaniu
Baturyna Anna W przygotowaniu
Baturyna S.J. W przygotowaniu
Bąk Katarzyna V/033
Bąk Michaiło V/033
Bełej Anna I/083
Bełej Anna W przygotowaniu
Bełej Anton W przygotowaniu
Bełej Maria I/089
Bezkupskij Nikonor W przygotowaniu
Biernacka Tekla W przygotowaniu
Bielecka Maria II
Bilecka Julia W przygotowaniu
Bilecki Josyf W przygotowaniu
Bilecki Włodymir W przygotowaniu
Bonk A. IV/195
Bonk S. IV/195
Bock Anna III
Bock Eugeniusz IV/125
Bock Józef III
Bock Maria IV/126
Bonkowski [...] IV/124
Borszczewska Dominika W przygotowaniu
Borszczewska Irina W przygotowaniu
Borszczewska Julianna W przygotowaniu
Borszczewska Katerina W przygotowaniu
Borszczewska Maria W przygotowaniu
Borszczewski Iwan W przygotowaniu
Borszczewski Josip W przygotowaniu
Borszczewski Michajło W przygotowaniu
Brodowska Maria IV/065
Brodowski Antoni IV/065
Brezniak G. W przygotowaniu
Brzeźniak Maria W przygotowaniu
Buczkoski Józef V
Buczkowska Anna W przygotowaniu
Buczkowski Józef W przygotowaniu
Buczkowski Mikołaj W przygotowaniu
Buczkowski Wincenty V
Buraczok Anna W przygotowaniu
Buraczok Katerina W przygotowaniu
Być D.J I/106
Być K.G. I/106
C
Cetner Albert A/059
Cetner Aleksander A/060
Cetner Aleksandra A/057
Cetner E. A/061
Cetner Elżbieta A/062
Cetner Eugeniusz A/058
Cetner Izabella A/063
Cetner Izia A/056
Cetner-Oczosalska Olga A/055
Chladek Aleksy V/013
Chmileski Fabian V
Chomyk Maria IV/146
Chomyk Włodzimierz IV/146
Chomyk Omelian IV/187
Chudz Iwan W przygotowaniu
Chwaliuk Wołodymir W przygotowaniu
Cinciruk Anna IV/146
Cinciruk Mykoła IV/225
Cinciruk Olga IV/225
Cinciruk Wołodymyr IV/226
Czaplij Andrij V
Czaplij Anna V
Czaplij Michaiło V
Czernecka Michalina W przygotowaniu
Czerniak Maria IV/205
Czerniak Michaiło IV/156
Czerniak Stanisław IV/156
Czerniawska Antonina VI
Czerniawska Ewgenia W przygotowaniu
Czerniawska Katarzyna W przygotowaniu
Czerniawska Mirosława IV/208
Czerniawska Sofija IV/157
Czerniawski B.M. IV/157
Czerniawski Emilian W przygotowaniu
Czerniawski Iwan VI
Czerniawski Iwan W przygotowaniu
Czerniawski Jarosław W przygotowaniu
Czerniawski Josif V
Czerniawski Roman IV/208
Czerniawski Semen VI
Czerniecki Petro W przygotowaniu
Czerska Bronisława II
Czerska Katarzyna W przygotowaniu
Czesak Jan V
Czeszej Józef VI
D
Darmoris Antoni II/027
Demczuk Andrzej W przygotowaniu
Demczuk Barbara W przygotowaniu
Demczuk Katarzyna W przygotowaniu
Demczuk Stefan W przygotowaniu
Demkiw Wołodimir IV/238
Demkiw Grigorij IV/238
Demkiw Stiopa IV/238
Demkiw Wołodimir IV/238
Derkacz Anna IV/140
Derkacz Grzegorz IV/139
Derkacz Jan IV/140
Derkacz Julia IV/139
Didyk Melania VI
Dinsbir Albert V
Dinsbir Barbara V
Dinsbir Ferdinand V
Dinsbir Helena V
Dinsbir Józef V
Dolińska Zofia V
Domoszkewycz Galina IV/239
Draus Michał III
Dubyna A.T. W przygotowaniu
Dubyna Barbara I/039
Dubyna Gawril IV/188
Dubyna Ilia IV/244
Dubyna Maria W przygotowaniu
Dubyna Maria IV/243
Dubyna Petronela II
Dubyna S.G. W przygotowaniu
Dubyna Semko W przygotowaniu
Dubyna Stefan II
Dzoba Anelia IV/184
E
F
Federkiewicz Szymon V/006
Fedorkowicz Katarzyna II
Fedyna Anna W przygotowaniu
Franków Bazyli IV/150
Franków Piotr IV/150
G
Gabrusewicz Antonina V/041
Gałuszka Benwenuta W przygotowaniu
Gedz Sofia I/100
Gedz Stepan I/100
Gil Bronisław II
Gil Michał II
Glass Nikodem V/042
Gładiuk Mykoła W przygotowaniu
Gładiuk Petro W przygotowaniu
Gross Jan Franciszek I/020
Gross Jędrzej Dominik I/020
Gross Józef Jakub I/020
Gross Julia IV/141
Gross Maria I/020
Gross Marian Bronisław IV/131
Gross Michał I/020
H
Hachuła Konstanty W przygotowaniu
Hnip Mykoła I/038
Hrycenko Barbara W przygotowaniu
Hrycenko Iwan IV/185
Hrycenko Iwan IV/228
Hrycenko J.J. I/85
Hrycenko Ksenia W przygotowaniu
Hrycenko M.A. I/084
Hrycenko Maksym W przygotowaniu
Hrycenko Michał W przygotowaniu
Hrycenko Olga I/105
Hrycenko Omelian IV/186
Hrycenko Ziniwij W przygotowaniu
Hudyma Hanna W przygotowaniu
Hudyma Olga I/102
Huk Maria IV/210
Huk Zachar IV/210
Hulajgrodzka Hanna W przygotowaniu
I
Iłoska Domicela Aniela II/025
Iłoski Ambroży II/023
Iłowska Aniela II/018
Iłowska Franciszka II/017
Iłowski Franciszek II/017
Iłowski Kazimierz W przygotowaniu
Iwanow Wasyl I/108
Iwanowa Pawlina I/108
J
Jakubowicz Bogdan IV/184
Janczyn Maria W przygotowaniu
Janczyn Mikoła W przygotowaniu
Janiszewska Franciszka W przygotowaniu
Janiszewska Maria W przygotowaniu
Janiszewski Wasyl W przygotowaniu
Janiszewskij Mirosław I/090
Jarmer Aniela I/079
Jarmer Jan I/079
Jasiński Andrzej W przygotowaniu
Jaskiw Anna W przygotowaniu
Jaskiw Lew W przygotowaniu
Jaskiw Maria W przygotowaniu
Jerszow Mikołaj W przygotowaniu
Jur Sylwanna I/116
Jurczenko Anna I/069
Jurczenko Antoni I/069
Jurczenko Marian II/028
Jurczenko Stanisław II/028
Juskiw Jarosław I/093
K
Kabor Katarzyna Maria W przygotowaniu
Kachowskaja Anna IV/193
Kafluk Tekla W przygotowaniu
Kałamarz Marek V/007
Kałuszka Maria W przygotowaniu
Kałuszka Petro W przygotowaniu
Karpińska Petronelia IV/237
Karpińskij Roman IV/236
Kaspruk Antonina W przygotowaniu
Kawalkowska Marylcia V/011
Kawalkowski Bolesław V/011
Kazimiriw M. W przygotowaniu
Kiefman [...] W przygotowaniu
Kiełbowicz Władysław IV/147
Kiereniwska Anna W przygotowaniu
Kitor Ewa W przygotowaniu
Kljucznik Luka W przygotowaniu
Kljucznik Stefan W przygotowaniu
Klimentowicz Teodozja I/104
Kłemyk Anna W przygotowaniu
Kłemyszen Angelina IV/182
Kłemyszen Teodor IV/182
Kłemyszyn Antonina VI
Kłemyszyn Florentyna W przygotowaniu
Kłemyszyn Karolina VI
Kłemyszyn Michał W przygotowaniu
Kłemyszyn Teodora W przygotowaniu
Kłos Michajlina W przygotowaniu
Kłos Stanisław W przygotowaniu
Kogut Iwan W przygotowaniu
Kołotkiewicz Marianna V
Konczewicz Stefan W przygotowaniu
Koczewiczowa Antonina W przygotowaniu
Kopaczek Jan Hipolit V
Korniliw Aleksaner W przygotowaniu
Korniliw Michaiło W przygotowaniu
Korszniak Jurij IV/212
Kotowska Anna W przygotowaniu
Kotowska Ludwika II
Kowalczuk Myron IV/234
Kowalska Antonina V/044
Kowalska Maria W przygotowaniu
Kowalska Paraska II
Kowalski M.W. V/044
Kowalski Teodor W przygotowaniu
Kowatowa Ewelina I/081
Kozeł Adam IV/209
Kozubaj Dmytro W przygotowaniu
Kozubaj Maria W przygotowaniu
Kozubaj Petro W przygotowaniu
Krasicki Tadeusz IV/251
Krasiczyński Dymitr W przygotowaniu
Krasiczyński Teodor W przygotowaniu
Krawczuk Emilia III
Krawczuk Helena W przygotowaniu
Krawczuk Iryna IV/232
Krawczuk Iwan IV/232
Krawczuk Jan I/050
Krawczuk Maria I/050
Krawczuk Stefania W przygotowaniu
Krompiec Paweł I/114
Krompiec Stefania I/114
Krąpiec Bronisława I/068
Kruk Wincenty W przygotowaniu
Krupnicka Teodozja V/008
Krupnicki Michał V/008
Kucharczuk Adam I/121
Kucharczuk Julia W przygotowaniu
Kucharczuk Mychajło IV/242
Kuchcicka Maria V
Kuchcicki Karol V
Kutasińska Anna W przygotowaniu
Kutasiński Karol W przygotowaniu
Kutasiński [...] W przygotowaniu
Kwaśniewska Elżbieta W przygotowaniu
Kwaśniewska Maria W przygotowaniu
Kwaśniewski Kazimierz W przygotowaniu
L
Lipiński Zygmunt V/012
Liptak Albert II
Liptak Ata [...] IV/201
Liptak Genowefa W przygotowaniu
Liptak Józef W przygotowaniu
Liptak Józef W przygotowaniu
Liptak Maria W przygotowaniu
Liptak Michalina II
Liptak Michał W przygotowaniu
Liptak Teresa IV/201
Ł
Łabędzka Aniela I/022
Łabędzka Bronisława I/021
Łabędzki Mikołaj I/022
Łogin Ksenia W przygotowaniu
Łucyk Teodor W przygotowaniu
Łuczka Myron IV/240
M
Maciałek Małanka W przygotowaniu
Macibroda Mykola IV/154
Macibroda Roman IV/200
Macibroda Wasyl IV/155
Makłakowa Olga W przygotowaniu
Maksymczuk Jarosław IV/247
Maksymczuk Maria IV/247
Maksymczuk Maria IV/160
Maksymczuk Michaiło IV/127
Maksymczuk Michalina IV/182
Maksymczuk Pawło IV/247
Maksymczuk Petronela IV/127
Maksymczuk Teodor IV/247
Maksymczuk Wasyl IV/247
Maksymczuk Wira IV/247
Malinowski Jan I/098
Manorik Anna W przygotowaniu
Manorik Antonina IV/255
Manorik Dmitro V
Manorik Wasyl W przygotowaniu
Marciniuk Iwanna W przygotowaniu
Marciniuk Wasyl W przygotowaniu
Martiniuk Maria I/111
Martiniuk Stefania W przygotowaniu
Martiniuk Wasyl I/112
Masłoski Franciszek I/082
Masłowska Wiktoria W przygotowaniu
Masłowski Józef W przygotowaniu
Masłowski Stanisław W przygotowaniu
Masłowski Władysław W przygotowaniu
Matwijczuk Olena V
Matyjasz Maria W przygotowaniu
Medyńska Anelia IV/221
Medyńska Klawdia W przygotowaniu
Medyńska Olena IV/123
Medyńska Stefania IV/215
Medyńska Wołodymyra IV/217
Medyński Ignat IV/215
Medyński Ignatij IV/220
Medyński Iwan IV/122
Medyński Julian W przygotowaniu
Medyński Michał IV/123
Medyński Omelian IV/216
Medyński Teodozij IV/221
Michalewicz Barbara V/010
Michalewicz Lucyna V/052
Michalewicz Michał V/053
Miszczenko Walentyna IV/248
Miszczenko Wasyl IV/249
Mitiulin Timofiej W przygotowaniu
Moczara Włodzimierz W przygotowaniu
Mogilnickij Mikoła I/092
Mołczan Maria W przygotowaniu
Morozowa Ksenia W przygotowaniu
Moskwiak J. R. W przygotowaniu
Moskwiak Maria W przygotowaniu
Moskwiak Michał W przygotowaniu
Mościńska Julianna V
Mucha Iwan I/087
Mucha Olena I/088
Mydwid Hanna IV/243
Mykytiuk Sergiusz W przygotowaniu
Mylowanyj Stepan IV/168
Nazwisko i imię Sektor/Nr na planie
N
Nakonieczna Pelagia II
Narok Barbara IV/257
Nazarczuk Anna IV/243
Nazarczuk Mychaiło IV/243
Nedogin Anna IV/235
Nesteruk [...]chna W przygotowaniu
Nesteruk Stepan W przygotowaniu
Niedźwiecka Anna IV/253
Niedźwiecki Paweł IV/253
Niewiadomska Maria I/064
Niewiadomska Stanisława I/064
Niewiadomska Waleria II/054
Niewiadomski Feliks II/054
Nisteruk Michał W przygotowaniu
Nisteruk Paraskiewa W przygotowaniu
O
Ochab Julia W przygotowaniu
Ochrim Maria W przygotowaniu
Ochrim Michaiło IV/183
Ochrim Teofil W przygotowaniu
Ochowicz Maria IV/152
Ochowicz Maria IV/153
Ochowicz Illia IV/153
Okolita Antoni W przygotowaniu
Okolita Iwanna W przygotowaniu
Olender Antoni IV/158
Olender Irena W przygotowaniu
Olender J[...] W przygotowaniu
Olender Józef II
Olender Maria IV/159
Olender Maria II
Olender Maria IV/158
Olender Rozalia W przygotowaniu
Olijnik Liuba W przygotowaniu
Olijnik Wołodymir W przygotowaniu
Ordynec Stefa IV/174
P
Paczkowska Maria V
Paljanicja Kiriło I/095
Paljanicja Maria I/096
Pałaniczka Hanna W przygotowaniu
Pałanyczka Hnat W przygotowaniu
Pałanyczka Franka W przygotowaniu
Pałanyczka Jarosław W przygotowaniu
Pałanyczka Julia W przygotowaniu
Pałanyczka Marijka W przygotowaniu
Pałanyczka Mykoła W przygotowaniu
Pałanyczka Oksana W przygotowaniu
Pałanyczka Ola W przygotowaniu
Pałanyczka Oleksandr W przygotowaniu
Pałanyczka Stefan IV/256
Pałanyczka Stefania W przygotowaniu
Pałanyczka Teodor W przygotowaniu
Panczyk Stepan W przygotowaniu
Pasicznik Maria W przygotowaniu
Pasicznik Anna W przygotowaniu
Pasicznik Stanisław W przygotowaniu
Pasicznik Stepan W przygotowaniu
Pasicznik Stefan W przygotowaniu
Pasicznik Wasyl III
Piaseczna [...] W przygotowaniu
Piaseczna Stefania W przygotowaniu
Piaseczna Wiktoria VI
Piątkowska Małgorzata VI/262
Piątkowska Michalina I/066
Piątkowska Stefania II
Piątkowski Donat V/005
Piątkowski Franko I/066
Piątkowski Michał II
Piontyk Iwan IV/213
Piskorz Magdalena IV/177
Pleszczuk Anna W przygotowaniu
Pleszczuk Jan W przygotowaniu
Płaszczyca Stefan W przygotowaniu
Płaszowiecka Józefa IV/180
Płaszowiecki Antoni IV/180
Połucka Nadia W przygotowaniu
Pomes Bolesław II/026
Powroznyk Zenowij IV/241
Powroźnik Hanna IV/145
Półtorak Jacek I
Prawda Paul V
Procenko Ałła IV/229
Prokosch Józef I/014
Prokosch Julia I/015
Prokosch Maria I/094
Prokosch Teresa I/014
Prokosch Wawrzyniec I/015
Prowoziuk Mykoła W przygotowaniu
Prowoziuk Olga IV/207
Prowoziuk Petro IV/207
Prowoziuk Wołodymyr IV/206
Pryszczewska Anna W przygotowaniu
Pryszczewska Rozalia W przygotowaniu
Pryszczewski Timofij W przygotowaniu
Pryszczewski Włodzimierz W przygotowaniu
Psutka Karolina W przygotowaniu
Puszka Ewgenia W przygotowaniu
R
Raychel Alojzy Jan I/80
Rebkowa Uljana I/110
Reszetyło Tekla IV/231
Reszytyło Iwanna II
Rewa Magdalena IV/258
Riess Jędrzej IV/129
Riess Ksenia II/045
Riess Rozalia IV/129
Riss E.J. I/86
Riss Julian IV/128
Rodin Maria W przygotowaniu
Rodin Petro W przygotowaniu
Rodionow Fedir IV/250
Rostocka Anastazja IV/194
Rostocki Andrij IV/194
Rozumijko Nadia IV/161
Ruckij M.A. W przygotowaniu
Ryw Adam W przygotowaniu
Ryżuk Emilia Olga IV/233
Rzepecki Białyń Jan II/001
S
S[...]urek Wojciech IV/259
Sacharczuk Kindrat W przygotowaniu
Sacharczuk Olga W przygotowaniu
Sadowska Ksenia IV/148
Sadowski Jakiw IV/149
Salecka Agafia IV/144
Salecka Eugenia W przygotowaniu
Salecka M. W przygotowaniu
Salecka Maria III
Salecka Stanisława W przygotowaniu
Salecka Tacyanna V
Salecka Tekla W przygotowaniu
Salecki A.A. W przygotowaniu
Salecki Grzegorz IV/143
Salecki Iwan III
Salecki J.A. W przygotowaniu
Salecki Jędrzej V/074
Salecki Piotr II
Salecki Stefan W przygotowaniu
Sarzyńska Rozalia VI
Sawczuk Antoni W przygotowaniu
Sawczuk Eugenia W przygotowaniu
Sawczuk Maria W przygotowaniu
Sawczuk Michaiło I/099
Sawczuk Nadia I/099
Sawczuk Oleksy W przygotowaniu
Sawczuk Roman W przygotowaniu
Sawczuk Stefania W przygotowaniu
Sawczuk Stepan IV/181
Schnitzer Jadwiga II/029
Schnitzer Stanisława II/029
Schnitzer Wacław II/029
Sech Stefania W przygotowaniu
Sech Ilia W przygotowaniu
Sęk Katarzyna IV/136
Siarkiewicz Antoni V/002
Siarkiewicz Zaleskich Marcyanna Saryuszowa V/003
Siczyński Franciszek W przygotowaniu
Siczyński Józef W przygotowaniu
Sidorczuk Karpo IV/151
Sidorczuk Krystyna IV/151
Sidorczuk Michajło W przygotowaniu
Sidorczuk Teodor IV/151
Sienkiewicz Borys W przygotowaniu
Sienkiewicz Helena W przygotowaniu
Sikorska Anna IV/254
Sikorski Jan IV/254
Simon [...] IV/252
Simon Anna IV/132
Simon Antoni VI
Simon Kazimiera VI
Simon Wanda VI
Skalska A.M. W przygotowaniu
Skibicka Iwanna W przygotowaniu
Skibicka Julia W przygotowaniu
Skibicka Katarzyna W przygotowaniu
Skibicka Tekla W przygotowaniu
Skibicki [...] W przygotowaniu
Skibicki Iwan W przygotowaniu
Skibicki Michajło W przygotowaniu
Skibicki Piotr W przygotowaniu
Skibicki Semen W przygotowaniu
Skibicki Timko W przygotowaniu
Skrzyszeski Józef I/034
Smal Julian V/071
Smal Maria V
Smal Olena V/071
Sołtys Andrij IV/219
Sobotin Antonina IV/133
Sołtys Eugenia W przygotowaniu
Sołtys Eugenia W przygotowaniu
Sołtys Grigorij I/118
Sołtys Maria I/97
Sołtys Stanisława W przygotowaniu
Sołtys Stefania W przygotowaniu
Sołtys Tekla II
Szpilczuk Dimitr V/117
Stadniuk Andriej W przygotowaniu
Stadniuk Anna W przygotowaniu
Stanko Katarzyna V/051
Stasiuk Ilia IV/223
Stasiuk Iwan IV/198
Stasiuk Ma[...] IV/223
Stasiuk Michaiło IV/199
Stasiuk Wołodymyra IV/198
Steciuk Anna W przygotowaniu
Steciuk Barbara IV/222
Steciuk Iwan W przygotowaniu
Steciuk M. IV/202
Steciuk Maria I/049
Steciuk Melania W przygotowaniu
Steciuk Pawło W przygotowaniu
Steciuk Stefan I/049
Stepanow Wiaczesław IV/189
Sterchaliuk A.S. I/067
Sterchaliuk Antoni W przygotowaniu
Sterchaliuk Maria W przygotowaniu
Sterchaliuk Olena W przygotowaniu
Sterchaliuk Stepan I/107
Sterchaluk Aniela V/046
Stocka Antonina IV/134
Stocka Sabina III
Stocki Alfred IV/134
Stocki Henryk III
Stocki Jan W przygotowaniu
Stojkiewicz [...] W przygotowaniu
Strechaliuk Józefa V
Strechaliuk Michał V/073
Strechaliuk Włodzimierz W przygotowaniu
Strichaliuk Dymitr IV/265
Strichaliuk Julia W przygotowaniu
Strichaliuk Magdalena VI
Strichaliuk Omelian W przygotowaniu
Strichaliuk Paulina W przygotowaniu
Strichaliuk Stefan W przygotowaniu
Strichaluk Anna W przygotowaniu
Strichaluk Julia V/075
Strychaliuk Teklia W przygotowaniu
Swedoweckij Wasil I/101
Sykunda Pawło IV/211
Sysakowska Marianna V
Szabatiuk Iwan W przygotowaniu
Szczepanek Olga W przygotowaniu
Szczepanek Wojciech W przygotowaniu
Szepetuch Jarosław IV/165
Szepetuch Wasyl IV/166
Szewadzucka Olga IV/173
Szewadzucka Maria IV/035
Szewadzuckij Grigorij IV/173
Szewadzuckij Stepan IV/172
Szewczuk G.B. IV/196
Szewczun Iwan IV/178
Szewczun Maria IV/179
Szewczun Teodor IV/178
Szmanda Josif W przygotowaniu
Szmanda Maria W przygotowaniu
Szmigielska Antonina W przygotowaniu
Szymborska Wanda I/263
Szynkarczuk Maksym W przygotowaniu
Szynkarczuk Anna W przygotowaniu
Ś
Śliski Michał V/009
Śledź Mychayło IV/224
Śledź Oleksij IV/227
Śledź Olena IV/224
Ślusarczuk A.W. W przygotowaniu
Ślusarczuk Katia IV/191
Ślusarczuk O.S. W przygotowaniu
Ślusarczuk Wasyl IV/190
Świętojańska Anna II
Świętojańska Anna VI
Świętojańska Antonina II
Świętojańska Julia I/048
Świętojańska Maria II
Świętojańska Rozalia IV/130
Świętojański Karol II
Świętojański Michał VI
Świętojański Mieczysław II
Świętojański Stanisław II
T
Tabakiernik S. A. IV/175
Tacij Maria W przygotowaniu
Temofieńczuk Zenobia V/070
Trocka Hanna W przygotowaniu
Trocka Maria W przygotowaniu
Trocka Maria VI
Trocka Olga W przygotowaniu
Trocki Andrzej W przygotowaniu
Trocki Grzegorz W przygotowaniu
Trocki Jan W przygotowaniu
Trocki Michajło W przygotowaniu
Trocki Mykoła W przygotowaniu
Trocki Piotr W przygotowaniu
Trocki Roman W przygotowaniu
Trojan Jan W przygotowaniu
Trojan Rozalia W przygotowaniu
Trznadel Jan II
Trznadel Marcin II
Trznadel Maria II
Trznadel Stach II
Tumeczenka [...] I/261
Twerdochlib Anna W przygotowaniu
Twerdochlib Grzegorz W przygotowaniu
Twerdochlib Helena W przygotowaniu
Twerdochlib Iwanna W przygotowaniu
Twerdochlib Julia V/047
Twerdochlib Petrunelia W przygotowaniu
Twerdochlib P.W. W przygotowaniu
Twerdochlib Roman W przygotowaniu
Twerdochlib Stanisława W przygotowaniu
Twerdochlib Tadej W przygotowaniu
Twerdochlib T.P. W przygotowaniu
Twerdochlib T.S. W przygotowaniu
Twerdochlib Włodzimierz W przygotowaniu
Tymkiw Franka IV/213
Tyszkowska Katarzyna VI
Tyszkowska Maria W przygotowaniu
Tyszkowski Franciszek W przygotowaniu
Tyszkowski Józef VI
Tyszkowski Stanisław VI
Tyszkowski Władysław W przygotowaniu
Tywoniuk Daria IV/222
Tywoniuk Iwanna IV/197
Tywoniuk Paweł I/077
U
Ulgurskij Pawło W przygotowaniu
Urbanskij Petro I/103
W
Wacinowska Anna II/019
Wacinowski Jakub II/019
Walichnowska Józefa II
Walichnowski Stanisław II
Wała Józef V/004
Wanik Joanna W przygotowaniu
Wanik Michał W przygotowaniu
Warezukowie W przygotowaniu
Wasylew Anatolij IV/203
Wasylew Oleg IV/204
Waszkiewicz Dominik W przygotowaniu
Wawryk Michaił W przygotowaniu
Wawryk Omelian W przygotowaniu
Wawryk Petra W przygotowaniu
Wegera [...] IV/164
Wegera Iwan IV/163
Wegera Sofia IV/162
Wendorff Wiktor W przygotowaniu
Werner Anna W przygotowaniu
Werner Szymon W przygotowaniu
Wesennikow Illia IV/192
Wessenikowa Ludmiła IV/250
Węglińska Antonina II/017
Węgliński Ludwik II/017
Wierzbicka Tekla I/115
Wilczyńska Maria II/024
Wilczyńska Regina W przygotowaniu
Wilczyńska Wiktoria W przygotowaniu
Wilczyński Jakub II/024
Wilczyński Jan IV/142
Wilczyński Oleks W przygotowaniu
Wilfart Jan II/027
Wilfart Józef I/016
Wilfart Likeoria IV/125
Wiszniewska Anelia W przygotowaniu
Wiszniewska Daria Maria IV/171
Wiszniewska Maria IV/170
Wiszniewska Stefania IV/167
Wiszniewskij Grigorij W przygotowaniu
Wisznewskij Ilko I/113
Wiszniewski Daniło W przygotowaniu
Wiszniewskij Iwan IV/167
Wiśniewskij Iwan IV/170
Wisznewskij Jarosław I/91
Wiśniewska Iwanna W przygotowaniu
Wiśniewska Ksawera II
Wiśniewska Stanisława IV/148
Wiśniewski Adam W przygotowaniu
Wiśniewski Michał W przygotowaniu
Wiśniewski Tytus II
Wolanik Irena IV/135
Wolianik Wołodymyr IV/218
Wróblewska Anna W przygotowaniu
Wróblewska Joanna V/046
Z
Ziąbra Maciej I/078
Ziąbra Rozalia W przygotowaniu
Ziąbra Wincenty W przygotowaniu
Zielińska Józefa Matylda V/043
Ziombra Anna W przygotowaniu
Ziombra Joanna W przygotowaniu
Ziombra Józef II/026
Ziombra Katarzyna W przygotowaniu
Ziombra Ludwik II/026
Ziombra Wojciech W przygotowaniu
Zombra Maria IV/264
[...]
[...]lska [...] W przygotowaniu
[...]cho[...]wska Krystyna I/260
[...] Nastia III
Pomniki
Fundator Obusznyskij IV/176


Ostatnia aktualizacja 26.11.2016

Indeksacja cmentarza powstaje dzięki użytkownikom:
Ariadna
Chodorowski Stanisław /członek Stowarzyszenia/
Harry
hawrras
Kacha
Krystian
Maria
swietojanski
Switała


Komentarze

#11 | jadzias2000 dnia październik 20 2012 22:41:13
Na tym cmentarzu jest prawdopodobnie grob mojego dziadka Stanislawa Sysa zamordowanego 17.01.1944 roku. Czy jakos mozna to sprawdzic?
Jadwiga S.
#12 | krystian dnia październik 21 2012 08:37:40
Jeśli został pochowany w masowej mogile to jest mało prawdopodobne, żeby wskazać, która to. Jeśli zaś miał osobny grób, to biorąc pod uwagę, że pochówek nastąpił w okresie, kiedy nasiliły się napady ukraińskich nacjonalistów, a do tego zaczął się zbliżać do Podkamienia front to zapewne była to mogiła ziemna z drewnianym krzyżem. To zaś powoduje, że na dzień dzisiejszy nie ma szans wskazać, w którym miejscu to było.
Chyba, że rodzina zdążyła wystawić Pani dziadkowi kamienny nagrobek i w przekazach rodzinnych (nawet ustnych) zachowała się informacja, w którym (mniej więcej) miejscu cmentarza odbył się pochówek. Taka informacja z pewnością ułatwiłaby lokalizację owego grobu.
#13 | harry dnia październik 21 2012 09:18:10
Podaje Pani datę 17 stycznia- czyli zginęli w Suchowoli lub w Zalesiu. Część ofiar z tego dnia pochowano na cmentarzu w Suchowoli. Ponadto dotarły do mnie informacje, że przywieziona do Podkamienia nieznana liczba ofiar z Suchowoli i Zalesia pochowana została właśnie w pobliżu odsłoniętego w maju b. r. pomnika. Natomiast jeśli pochowani zostali oddzielnie to odnalezienie grobów jest (jak napisał Krystian) praktycznie niemożliwe.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [5 głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]
Wygenerowano w sekund: 0.05
4,713,507 unikalne wizyty